Kurumsal

Kurumsal

Saylam İş Makinaları Sanayi ve Ticaret A.Ş. sahip olduğu girişimci ruhunu hiç bir zaman kaybetmeden sektörde her zaman kalite, hizmet, dürüstlük, saygı ve sevgiyi önde tutan çalışma ilkeleriyle “Saylam” adını kaliteyle eş anlamlı kılmıştır. Bundan dolayı da müşterilerimizin öncelikli tercih ettiği bir marka haline gelmiştir.

Kurucu babamız, Yaşar SAYLAM önderliğinde 1968 yılında, otomotiv sektörünün farklı alanlarındaki girişimlerimiz ve ilkeli, dürüst başarılı çalışmalarımız 1984 yılından günümüze iş makinaları yedek parçaları ithalatı ve ihracatı ile devam etmektedir.

Ankara, Ostim Organize Sanayi bölgesinde devam ettiğimiz iş makinaları yedek parçaları ithalat ve ihracatı, yarattığımız yenilik, farklılık ve kaliteyle birlikte "SAYLAM" markasının Türkiye'de ve Dünya'da bilinir sayılı markalar arasına girmesini sağlamıştır.

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen firmamız, geçen 50 yıllık süreç içerisinde edinmiş olduğu bilgi ve tecrübe ile müşteri, tedarilçi ve çalışanlarımızla kurmuş olduğumuz güçlü iletişim sayesinde yapılan çalışmalar, verilen emekler ve gösterilen çabalar SAYLAM'ı müşterilerimiz tarafından her zaman tercih edilen, ilgi gören bir marka haline getirmiştir.

Amacımız, hizmet ve ürün vermiş olduğumuz kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarını en kısa zamanda, en ekonomik şartlarda karşılamak, geliştirmek ve idame etmektir.

Biz hizmet ve ürün kalitemize güveniyor, var olmamızın temelinin müşteri memnuniyeti olduğunu biliyoruz. Bu güç ve ahenkle birlikte yatırımlarımıza ara vermeden devam ederek, inanç, azim ve il günkü heyecanımızla yolumuzda kararlı ve emin adımlarla ilerliyoruz.