Temel Değerlerimiz

Temel Değerlerimiz

Şirketimiz; sürekli gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak müşterilerini memnun etmeyi amaçlar. Bu nedenle ülkesine, tedarikçilerine, iş ortaklarına ve müşterilerine karşı güvenilirliğin, sürekliliğin ve saygının simgesi olmayı hedeflemektedir.

Müşteri odaklılık

Müşteri istek ve beklentilerini eksiksiz karşılamaya çalışarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.

 

Dürüstlük ve Etik Kurallar ile Hareket Etmek

Faaliyet gösterdiğimiz tüm iş alanlarında doğruluk, dürüstlük ve etik kurallar ilkelerine bağlı kalırız. Kurucularımızın içtenlikle benimsediği bu bakış açısı ve davranış; aynı zamanda çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza, içinde yaşadığımız toplumun değerlerine ve yasalarına olan saygımızın da en önemli göstergesidir.

Girişimci Ruh

Hayal kurmayı, yenilikçi olmayı ve özgürce düşünmeyi alışkanlık haline getiriyoruz. İşimize sahip çıkıyoruz, sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Değişiklikleri yapacak cesarete ve beceriye sahip ekibiz.

İnsana ve Çevreye Saygı

Ülkemiz ve dünya için çevreyi koruma bilinciyle hareket etmek günümüz insanı ve gelecek nesillere karşı sorumluluklarımızı yerine getirmenin temelinde yer alır. Faaliyetlerimizde; temasta olduğumuz tüm toplulukların bugününü ve geleceğini daha da iyileştirecek kararlar alma duyarlılığını gösteririz.

Çözüm Odaklılık

Çevre ve ilişkide olduğumuz tüm topluluklar için değer katan ürün ve hizmet sunmak için iş süreçlerimizi yalın, iş yapış şekli tanımlı, veriye dayalı ve çözüme ulaşacak sistemleri kullanarak kurgularız. Müşterilerimizin ve tüm paydaşlarımızın beklentilerini karşılamada hızlı, proaktif ve çözüm odaklı hareket ederiz.

Katılım

Tüm paydaşlarımızın katılımını teşvik eden, onları cesaretlendiren, farklı fikirlere değer veren, çoklu işbirlikleri ile en yüksek faydayı sağlayan ortamlar yaratıyoruz.